Wynik proteinogramu u 33-latki

Witam, uprzejmie proszę o interpretację wyników badania Proteinogram: Alpha 1 - 5,5% (norma 2,9 - 4,9), stęż. g/dl 0,41 (norma 0,21 - 0,35); A/G Ratio: 1,67; białko całkowite: 7,5 g/dl. Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Witam,

takie niewielkie odchylenia mogą występować u ludzi zdrowych. Potrzebne jest badanie fizykalne oraz dokładnie zebrany wywiad. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.