Wynik prześwietlenia kolana po rekonstrukcji

Witam, bardzo prosze o porade, dostalam wynik przeswietlenia kolana po rekonstrukcji ACl. Na opisie jest informacja: nieznacznego stopnia zmaiay zwyrodnieniowe pod postacia przebudwy kostnej na poziomie klykcia bocznego, nietypowe linijne pasmo kondensacji w obrebie wynioslosci miedzyklykciowej, nieznacznego stopnia zwezenie przestrzeni zarzepkowej, drobne osteofity rzepki, usg wykazalo rowniez inne zmiany zwyrodnieniowe. Prosilabym bardzo o informacje w jakim stanie jest kolano

Konieczność przeprowadzenia rekonstrukcji więzadła kolana oznacza, że doznała Pani urazu, stan Pani kolana może być odpowiedni do urazu i zmian pooperacyjnych. Z pewnością musi Pani dbać o swoje stawy i prowadzić samodzielnie stałą rehabilitację.