Wynik prześwietlenia RTG

Mama odebrała wynik RTG "Rozsiane guzkowate zagęszczenia w polach obu górnych płuc. Serce i aorta odpowiednie do wieku" Proszę o pomoc w interpretacji. Mama ma 55 lat. Dziękuję za pomoc.

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj wyniki badań mamy z jej lekarzem prowadzącym, który będzie mógł właściwie ocenić jej stan zdrowia. Przez internet nie jest możliwa interpretacja badań, ponieważ nie da się zebrać szczegółowego wywiadu i zbadać pacjenta fizykalnie, co jest niezbędne do prawidłowej interpretacji wyników badań.