USG jajników - prośba o interpretację

Witam. Proszę o interpretację wyników badania USG jajników mojej mamy (59 lat): Po stronie prawej widoczny wielokomorowy zbiornik z płynem o wymiarach 47+37+59+50mm o gładkich ścianach. Zaznaczona drobnoplamista echogeniczność płynu. W ścianie zmiany zanotowano wysokooporowy przepływ RI1.0. Po stronie lewej - jajnik o wymiarach 25+14mm z pęcherzykiem o średnicy 10mm. W obrębie miednicy mniejszej bez wolnego płynu - w okolicy szczytu pochwy. Dziękuję za pomoc.

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań i niestety nie możemy na nie odpowiedzieć. Skonsultuj swoje wyniki badań ze swoim lekarzem prowadzącym, który znając Cię i mając historię Twojej choroby, będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl