Wynik rezonansu magnetycznego kręgosłupa i spłycenie lordozy kręgosłupa

Rezonans kręgosłupa szyjnego: znaczne spłycenie lordozy kręgosłupa. Szczątkowy krążek międzykręgowy c2 c3, na poziomie c3 c4 uwidoczniono cechy częściowej dehydratacji krążka międzykręgowego oraz obecność szerokolukowej drobnej protruzji na ok 1-2 mm z nieznacznym modelowaniem worka oponowego.Czy to zły wynik?Jestem po zderzeniu na nartach, przez tydzień w poz lezącej nie mogłam podnieść głowy.Czy ból ok lędźwiowej po przebudzeniu, w tym wgięciu kręgosłupa, może mieć z tym związek? co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Na podstawie bezpośredniego badania lekarskiego oraz łącznej analizie wykonanego badania będzie można określić odpowiednie postępowanie.