Wynik rozpoznania węzła chłonnego

witam prosze o kosultacje rozpoznania;wezel chlonny z podkreslona profileracja naczyn wokol ktorych wystepuja male i srednie limfocyty doscliczne granulocyty kwasochlonne i pojedyncze komorki przypominajace komorlo hodgkina.wiekszosc limfocytow wykazuje ekspresje Cd3 i Cd 4 mniej liczne komorki Cd 8 dodatnie.w pojedynczych komorkach zaznaczona reakcja dla cd 30.cd 21 obecne w komorkach dendratycznych calla widoczne w malej populacji komorek nie wykazano reakcji dla lmp/ebv .dziekuje za pomoc

Witam,
wynik powinien zinterpretować lekarz który zlecił to badanie i zna Pana przypadek całościowo.
Bez żadnych informacji dot. pacjenta, można jedynie uznac że wg badania nie wykazano reakcji dla lmp/ebv.