Wynik RTG i zmiany zwyrodnieniowe
Witam. Wynik rtg jest mojej babci. Pogłębienie fizjologicznej lordpzy szyjnej. Wysokość trzonow kręgów i szerokość przestrzeni miedzykregowych w normie. Zmiany zwyrodnieniowe w stawach Luschki. Co to oznacza?

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
A jakie objawy? Konieczne zestawienie wynikami bezpośrednim badaniem lekarskim.