Wysokość trzonow kręgów i szerokość przestrzeni międzykręgowych w normie

Witam. Wynik rtg jest mojej babci. Pogłębienie fizjologicznej lordpzy szyjnej. Wysokość trzonow kręgów i szerokość przestrzeni miedzykregowych w normie. Zmiany zwyrodnieniowe w stawach Luschki. Co to oznacza? Objawy tj zawroty głowy. Dretwienie rąk. Ból karku i bioder. Pojawiajacy sie od czasu do czasu obrzęk nóg.

Magdalena Mroczek

Moze to tłumaczyć część dolegliwości tj. bóle karku, ale już nie obrzęk nóg czy bole bioder. Część zmain degeneracyjnych związana jest z wiekiem.