Wynik RTG klatki piersiowej 42-latki do analizy
MAM 42 LATA. ODEBRAŁAM RTG KLATKI PIERSIOWEJ , A WIĘC; ŁUK AORTY WYDŁUŻONY , W RZUCIE SYLWETKI SERCA WIDOCZNE PRZEJAŚNIENIA , PODEJRZENIE PRZEPUKLINY ROZWORU PRZEŁYKOWEGO . CZY JEST W TYM COŚ NIEPOKOJĄCEGO , PROSZĘ O UDZIELENIE ODPOWIEDZI .

KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu
Przebieg badania tomografii komputerowej
Witam serdecznie,
Jeśli podejrzenie przepukliny roztworu przełykowego potwierdzi lekarz prowadzący to włączy Pani odpowiednie leczenie. Metod leczenia jest wiele a decyzja należy do lekarza. Dlatego sugeruję udać się z wynikiem do lekarza zlecającego badanie w celu konsultacji oraz ustalenia dalszego postępowania.
Pozdrawiam.