Wynik RTG kręgosłupa i silne bóle w okolicy lędźwi
witam proszę o odczytanie wyniku rtg witam odebrałam dzisiaj wyniki -skolioza lewoboczna -spina bifida S1 -zwężenie przestrzeni międzykręgowej L4/L5/S1 -zaostrzenia na krawędziach przednio-bocznych trzonów kręgowych L3-L5 proszę pomoc czy mam się martwić? dodam że ma silne bóle w okolicach lędzwi.Jakie leczenie mnie czeka?

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane zmiany mogą być przyczyną występujących dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie. Najprawdopodobniej będzie to leczenie zachowawcze.