Zwężenie przestrzeni międzykręgowej L4/L5/S1
witam mój wynik rtg kręgosłupa to-skolioza lewoboczna-spina bifida S1-zwężenie przestrzeni międzykręgowej L4/L5/S1-zaostrzenia na krawędziach przednio-bocznych trzonów kręgowych L3-L5Jestem po serii zastrzyków movalis i witamina b12,ból niestety nie ustąpił

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane w wyniku nieprawidłowości jak najbardziej mogą skutkować silnymi dolegliwościami bólowymi. W celu ustalenia dalszych możliwości postępowania sugeruję konsultację neurologiczną. Bez wątpienia będzie Pani jednak wymagała rehabilitacji.