Wynik RTG kręgosłupa oraz bóle mięśni nóg, kości i kości ogonowej

Prosze o wytlumaczenie wyniku RTG Wspone ze bardzo bola mnie miesnie nog lydek bol kosci w stopie bol ud kosci ogonowej... Oto wynik Lewostronna skolioza ze zwiekszonym katem ustawienia kosci krzyzowej Szczelina w tylnim luku s1.Cechy dyskopati l5 s1.Wysostrzenia krawedzi trzonow.Zmiany zwyrodnieniowew stawach miedzywyrostkowychna poziomie l5 s1.cechy zmian przeciazeniowych. Dodam ze mialam wiele badan krwi robionych,ktore nic nie wykazaly.Mam bardzo zle samopoczucie .Prosze o pomoc Dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie, Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie