Wynik RTG płuc 41-letniej osoby do interpretacji
witam dziś odebrałem rtg płuc.Niewielkie okołooskrzelowe zagęszczenia zapalne przywnekowo i w polach dolnych.Nadprzeponowo po lewej zwłóknienie.Serce niepowiększone.Aorta wydłużona.Przepona wolna.JUTRO MAM WIZYTĘ U INTERNISTY

MĘŻCZYZNA, 41 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Internista w połączeniu z wynikami badania przedmiotowego i badaniem RTG oceni czy konieczna jest antybiotykoterapia (najpewniej tak) i czy choruje Pan na zapalenie płuc (najpenwiej tak).