Wynik RTG płuc 65-latki
Moja mama odebrała wynik rtg płuc - W dolnych płucach skąpe , pasmowate i siateczkowate śródmiąższowe, przewlekłe zagęszczenie zastoinowe Co to jest bo bardzo się martwię Beata

KOBIETA, 65 LAT ponad rok temu
Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania
Witam, zagęszczenia zastoinowe mogą być objawem niewylności krążenia, ale wymagają też wykluczenia ew. infekcji płuc. Opisany stan nie jest niebezpieczny, ale wymaga konsultacji z lekarzem zlecającym badanie / internistą.