Wynik RTG płuc u 19-latka
Jestem mężczyzną, mam 19 lat. Zrobiłem prześwietlenie. Oto wynik: Wzmożony rysunek zrębowo części środkowo dolnej puca prawego. Czy to jest coś groźnego?

MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Rafał Gryszkiewicz
90 poziom zaufania
Z wynikiem badania proszę zgłosić się do lekarza kierującego na badanie. Opis badania może świadczyć o zapaleniu płuc, pylicy, chorobie układowej. Może być też niegroźną zmianą, zwłaszcza wobec braku innych objawów klinicznych.