Wynik RTG stopy u 55-latki
Proszę o interpretację wyniku rtg stopy - przewężania szpar stawowych w st. śródstopno-paliczkowych i m-paliczkowych palców .Zaostrzenia krawędzi guza piętowego. Z góry dziękuje

KOBIETA, 55 LAT ponad rok temu
Lek. Magdalena Pikul
82 poziom zaufania
Witam!
Podany wynik sugeruje zmiany o charakterze zwyrodnieniowym . Pozdrawiam