Wynik spirometrii 47-letniej kobiety do analizy

PROSZE LEKARZA PULMUNOLOGA O INTERPRETACJE WYNIKOW SPIROMETRII, KOBIETA LAT 47 176CM WZROSTU WAGA 82KG.VC107% FVC110%FEV182%PEF66%TFF64,29.BARDZO CZIEKUJE ZA POMOC.POZDRAWIAM

Lek. Tomasz Budlewski

Aby cos więcej powiedzieć konieczna jest także analiza krzywej spirometrycznej. Proszę koniecznie udać się lekarza zlecającego powyższe badanie.