Wynik testu 6 dzień po transferze

Witam serdecznie.Mam pytanie,dzisiaj jest 6dzień po transferze zrobiłam test wyszedł ujemny,lekarz kazał mi po 10dniach,czy to oznacza ze sie nie udało?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, jeżeli pytanie dotyczy testu ciążowego, to w przypadku negatywnego wyniku po 14 w dniach wskazane jest oznaczenie poziomu beta-hCG we krwi. Rzadko kiedy testy wykonywane z moczu wykrywają ciążę na tak wczesnym etapie.