Wynik testu hamowania kortyzolu

Endokrynolog zleciła mi test hamowania kortyzolu. Wynik to 0,72 przy normie 7:00 do 10:00 6,2-19,4 i 16:00 do 20:00 2,3-11,9. Czy mój wynik jest w takim razie prawidłowy?

Lek. Tomasz Budlewski

Tzn tak czy podane normy są obowiązujące po wykonanym teście? Niestety powyższy opis nie jest zbyt precyzyjny aby móc się do niego odnieść. Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badania. Po za tym nie podaje Pani rodzaju testu hamowania.