Co oznacza wynik testu hamowania kortyzolu?

Witam. Robiłam test hamowania kortyzolu deksametazonem małą dawką.Robiłam rano wynik wyszedł 115,6 nmol/l .Czy mozliwe ze lek sie nie przyjal stad ten wynik? Normalnie kortyzol bez hamowania mam rano 368(171-536). Lepiej powtorzyc test?Mam insulinoopornosc.

Proszę z wynikami iść do lekarza, który zlecił Panu wykonanie powyższych badań. Prowadzi on diagnostykę problemu, więc dokona też analizy wyników oraz zaproponuje dalsze postępowanie.