Wynik testu z krwi a plamienie implantacyjne

Zrobiłam test z krwi 26 dnia od stosunku i wykazał on 0. Plamienie, które sądzę, że było implantacyjnym trwało kilka dni(nie przypominało okresu) przez co martwie się, że może zarodek miał problem z zagnieżdżeniem się i przez to trwało to dłużej niż 16 dni. Czy to możliwe? Miałam przez dzień czerwone niteczki, gdy się podcierałam. Test zrobiłam dzień po ukończeniu się plamień.Mam widoczne żyły, bóle podbrzusza,dziś zaczęły boleć sutki,a gdy sie podtarłam plama czystej krwi została na papierze.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Nie ma takiej możliwości, by beta-hCG było negatywne 16 dni po stosunku pomimo ciąży. Zdecydowanie należy znaleźć inną przyczyną Pani dolegliwości. Sugeruję konsultację z lekarzem ginekologiem.