Wynik TK głowy 22-letniej osoby do analizy

Badanie TK głowy kontrastem.Ból głowy od ok.4,5 miesiąca.Wynik: w sąsiedctwie kości klinowej po str.prawej widoczna uwapniona struktura wielkość5x2,5mm.Podobna zmiana w okolicy skroniowej po lewej str. ma śr do 2mm.Niewykluczone drobne,w całości uwapnione oponiaki lub wyrośla kostne. Reszta bez zmian. Moje pytanie brzmi czy to jest coś poważnego? Wizytę u lekarza mam w czwartek. Bardzo proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Witam serdecznie, oczywiście dokładna odpowiedź możliwa po oglądzie zdjęć a nie tyklko opisu. SPOKOJNIE to może być incydentalne znalezisko. Należy wykonać badanie EEG i kontrolne badanie obrazowe mózgu za około 6 miesięcy. A skąd Pani jest ????