Analiza wyniku TK czaszki

proszę o analizę wyniku TK Na podstawie przedniego dołu czaszki po stronie lewej przyśrodkowo uwapniona struktura o wym .11x6mm ,przylega do skrzydła kości klinowej. poza tym patologii ogniskowej nie wykazano. Układ komorowy symetryczvny,nieposzerzony,nieprzemieszczony. Struktury tylnej jamy zmian nie wykazują.Kości pokrywy i podstawy bez zmian.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie samego opisu nie można nic dodać niż to co jest napisane. Trzeba na pewno wyjaśnić co jest tą strukturą. Proszę udać się z wynikiem do neurologa, który dodatkowo zbada i będzie mógł powiedzieć coś więcej.

Pozdrawiam.