Wynik TK głowy 43-latki
Co oznacza wyniosl tk glowy wskazania zaburzenia widze issei ne punktowe zwapnienia w galkach bladychmozg I mozdzek bez zmian ogniskowych uklad komorowy Nie rae issa sony wzgledem linii posrodkowej nieucisniety nieposzerzony ze sladowa asymetria komor bocznych wyrazniejsze swiatlo lewej ply owe przestrzenie w normie.nie wykazano patologicznych wzmocnien kontrastowych wewnatrzczaszkowo

KOBIETA, 43 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania nie został przepisany niedokładnie. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.