Wynik TK kręgosłupa u kobiety w ciąży
Witam, otrzymałam wynik badania TK odc.L/S kregosłupa: Krązek L5/S1 nieco poszerzony tworzy niewielką tylną wypuklinę dyskretnie uciskającą worek oponowy. Proszę o pomoc co to oznacza i czy duży wpływ ma na to że jestem w ciązy. Z góry dziękuję.

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie lędźwiowo-krzyżowego odcinka kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.