Prośba o interpretację wyniku badania MR kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego
Witam chodzi mi o interpretację wyniku badania MR kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego. L5/S1 Obniżenie, dehydratacja oraz centralne i lewoboczne [dootworowe] uwypuklenie krążka m-kręgowego z uciskiem na lewy korzeń nerwowy i niewielką impresją worek oponowy. Dziękuję bardzo.

MĘŻCZYZNA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.