Wynik TK macicy mniejszej do analizy
Witam serdecznie.Mam prośbę -proszę o wyjaśnienie wyniku z tomografu macicy mniejszej-W miednicy wychodząca z narządy rodnego niejednorodna lita zmiana o wym. 10*8*7 cmentarz. (szer*głeb*wys)modelujący odbytnicy i pęcherza moczowego-obraz sugeruje kurą przebudowę trzonu macicy w tyłozgięciu. Co to dokładnie znaczy?

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Niestety w opisie są słowa niezrozumiałe i raczej nie odnoszące się do wyniku: cmentarz, kurą. Proponuję koniecznie udać się do lekarza ginekologa.