Niejednorodna zmiana w miednicy mniejszej i talerzu biodrowym

w miednicy mniejszej zapęcherzowo widoczna zmiana niejednorodna ość skąpo unaczyniona w badaniu dopplerowskimo wymiarach 6,48x8,6x6,2. powyżej lewostronnie na lewym talerzu biodrowym widoczna niejednorodna zmiana o wymiarach 5,8x4,1cm. Co to oznacza?

Zmiany są niecharakterystyczne i być może wychodzą z przydatków (np. jajnika) może z samego pęcherza moczowego. Radzę jeszcze z tym wynikiem skonsultować się na pewno z ginekologiem i być może urologiem. Celem pogłębienia diagnostyki wskazane byłoby TK jamy brzusznej i miednicy. O wszystkim zadecyduje lekarz po bezpośrednim badaniu (ginekolog lub/i urolog).