Wynik TK odcinka lędźwiowego u 31-latki

Proszę o interpretację wyników TK Odc.ledzwiowego: na poziomie L5-L6 wypuklina centralna krążka mk z lewostronna lateralizacja, krążek wpukla się do kanału kręgowego na gł. 6 mm uciskajac worek oponowy.( opuscilam część opisu bez zmian znaczących) Wnioski: dyskopatia L5-L6 z wypuklina krążka mk. Pozatym hak w opisie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie nieprawidłowości w obrębie lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Wynik badania należy ocenić w odniesieniu do występujących objawów. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.