Wynik TK odcinka szyjnego kręgosłupa

Proszę o pomoc w odczytaniu mojego TK odcinka szyjnego."Ograniczona fizjologiczna lordoza szyjna.Podejrzenie drobnych centralnych uwypuklin krążków m-kręgowych C3/C4 i C4/C5 bez istotnych cech ucisku worka oponowego."Nadmienie iż jestem po wypadku samochodowym,przy komputerze nie mogę siedzieć niż 2h i musze się znów położyć by wyprostować odcinek szyjny.Noce są straszne,gdy tylko kłade się na bok szybko muszę zmienić pozycję na wprost.Gdzie szukać pomocy?Dziękuję

MichaĹ Kurek

W opisanym przez Panią przypadku polecam kontakt z lekarzem ortopedą.