Wynik TK płuc a pylica

Witam parę dni temu otrzymałem wyniki z TK. Drobne zmiany włókniste przykręgosłupowo w segmencie 10 płuca prawego.Lekarz rodzinny skierował mnie do specjalisty , powiedział że to nic że według niego to pylica,pracowałem w kopalni 25 lat i chciałem się zapytać co według państwa może to być ja boje się żeby nie było to zwłóknienie samoistne.Jeżeli to jest pylica to czy to oznacza śmierć i ile z tym można żyć czy można uprawiać sport bo cały czas ćwiczę na siłowni , rower, pływam, pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę Pana prosze postępować wg zaleceń lekarza, możliwe że to pylica. NA podstawie jednego zdania z wyniku, bez możliwości zbadania pacjenta, bez wyników badań i podstawowych informacji nie jestem w stanie udzielić odp na Pańskie pytanie.