Na co wskazuje moja TK płuc?

Proszę o interpretację nad TK. W segmencie 3 PL widoczny pojedyńczy drobny niecharakterystyczny guzek o wymiarach 4na 3 mm ok 0,010ml. Zwłóknienia i niewielkie nawarstwienia opłucnowe w szczytach płuc, bardziej po lewej str.

Nie mam żadnych informacji o pacjencie, nie mogę zinterpretować wyniku. Może to być guzek pozapalny, pogruźliczy, ale i nie mogę wykluczać procesu neo. Proszę iść z wynikiem do lekarza, który zlecił Pani wykonanie TK. Jednocześnie przepraszamy za tak długi okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.