Wynik tomografii głowy u 49-letniej kobiety
kobieta lat49 witam o to wynik mojej tomografi glowy.Niewielka asymetria szerokosci rogow skroniowch komór bocznych z przewaga str prawej,poza tym układ komorowy symetryczny, nieposzerzony

KOBIETA, 49 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Podany wynik powinien zostać oceniony w oparciu o dane kliniczne. Niewielka asymetria najpewniej nie ma jednak znaczenia diagnostycznego.