Wynik USG dopochwowego i spóźnianie się miesiączki

witam.mam 23 lata spóźnia mi sie miesiaczka( powinnam dostać 8.10.2014) i mam brązowe plemienia.mam nadrzerke 1,5 cm.stwierdzona rok temu.17.10 dostałam boleści i gdyby nie to ze staramy sie o dziecko nie pojechalabym na pogotowie.w szpitalu zrobiono mi usg dopochwowe.oto wynik : Macica w tylozgieciy.A-P30.2mm.Endometrium szer.2.7mm. Prawy jajnik o wym. 44.2x27.1mm z pecherzykiem sr. 20.4mm.lewy jajnik 37.3x28.7mm.co oznacza ten pęcherzyk?? Staramy sie o dziecko od pól roku i ciągle nic.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Pęcherzyk może być związany z owulacją. Nie można wykluczyć innego podłoża wykrytej zmiany. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.