Wynik USG i 5 tydzień ciąży
Witam, Tydzień temu byłam na badaniu USG, ginekolog stwierdził, ze to 5 tydzień ciąży. Widać już pęcherzyk żółtkowy, powiedział, ze wszystko wygląda dobrze choć zwrócił uwagę na nieregularny kształt pęcherzyka ciążowego. Następna wizyta dopiero za tydzień, a ja po wyczytaniu rożnych rad/porad/opinii i artykułów zaczynam poważnie się martwic czy na pewno wszystko w porządku. Bardzo proszę o jakąś informacje na ten temat. Dodam jeszcze, ze Pan doktor zapisał mi 3xdziennie duphaston.

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Marta Gryszkiewicz
97 poziom zaufania
Proszę cierpliwie poczekać na kolejne badanie. Ciąża jest młoda i z Pani opisu wynika, że nie ma aktualnie powodów do niepokoju. Proszę za dużo nie czytać na forach internetowych itp., bo tylko zacznie się Pani niepotrzebnie denerwować, a stres w tej chwili jest naprawdę nie wskazany, gdyż też może mieć negatywny wpływ na przebieg ciąży. Kluczowe dla Pani powinny być informacje od lekarza, a nie innych opowieści z piątej ręki. W razie niejasności proszę pytać swojego ginekologa podczas wizyty. Lekarz z pewnością odpowie na wszystkie nurtujące Panią niejasności. Powodzenia!