Wynik USG jamy brzusznej 24-letniej osoby do analizy

Witam bylam na USG jamy brzusznej i wyszlo w wyniku ze ponizej dolnego bieguna zlokalizowano dwie zmiany o echogenicznosci podobnej do sledziony o wymiarach 24mmx17mm oraz 14mmx17mm. Czy to moze byc cos powaznego?

Czy chodzi o dolny biegun śledziony??? Jeśli tak to zapewne są to dodatkowe śledziony czyli normalny wariant anatomiczny, żadna patologia.