Wynik USG jamy brzusznej 27-latka
Dzień dobry. Mam pytanie. Odebraliśmy z mężem wczoraj Jego usg jamy brzusznej. Miał bóle w lewej części w okolicach podbrzusza do wysokości pępka. Z usg wynika że mąż na gruczoł krokowy o wymiarach ok: 40x32x46 mm, niejednorodny. Co to oznacza. Mąż ma 27 lat a w chwili obecnej lekarz prowadzący męża przebywa na urlopie. Czy mamy się martwić wynikiem usg i udać do innego lekarza?

MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Daniel Lewczak Urolog
60 poziom zaufania
To nic nie oznacza a wymiary gruczołu są nie istotne. należy zgłosić się to lekarza, który zbada męża