Wynik USG piersi u 62-letniej kobiety
BADANIE USG PIERSI WYKAZAŁO DÓŁ PACHOWY LEWY BEZ ZAWARTOŚCI PATOLOGICZNEJ PIERŚ O BUDOWIE GRUCZOŁOWO WŁÓKNISTEJ NA GODZINIE 12 ZMIANA OGNISKOWA LITA HIPOECHOGENICZNA O ŚREDNICY 7 MM CZY JEST TO COŚ GROŻNEGO TERESA 62 LATA

KOBIETA, 62 LAT ponad rok temu
Lek. Magdalena Pikul
88 poziom zaufania
Witam. Trudno ocenić wyłącznie na podstawie badania USG. Nie podaje Pani czy zmiana jest o regularnych obrysach. Najprawdopodobniej konieczne będzie wykonanie mammografii oraz w razie potrzeby biopsji zmiany. Zmiany lite wymagają dokładnej diagnostyki dlatego proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego.