Wynik USG piersi u 62-letniej kobiety

BADANIE USG PIERSI WYKAZAŁO DÓŁ PACHOWY LEWY BEZ ZAWARTOŚCI PATOLOGICZNEJ PIERŚ O BUDOWIE GRUCZOŁOWO WŁÓKNISTEJ NA GODZINIE 12 ZMIANA OGNISKOWA LITA HIPOECHOGENICZNA O ŚREDNICY 7 MM CZY JEST TO COŚ GROŻNEGO TERESA 62 LATA

Witaminy w ciąży

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Trudno ocenić wyłącznie na podstawie badania USG. Nie podaje Pani czy zmiana jest o regularnych obrysach. Najprawdopodobniej konieczne będzie wykonanie mammografii oraz w razie potrzeby biopsji zmiany. Zmiany lite wymagają dokładnej diagnostyki dlatego proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego.