Wynik USG tarczycy 66-letniej osoby do analizy
Kobieta, 66 l. USG TARCZYCY Tarczyca łączna objętość 16,6 ml. P=19x19x62, schodzi poniżej wcięcia mostka. L=11x19x55. Miąższ z rozsianymi hypoechogennymi, częściowo płynowymi zmianami ogniskowymi, największa w dolnym biegunie P płata wlk ok. 3x4. W części środkowej L płata izoechogenna zmiana ogniskowa z hypoechogennym halo wielkości ok. 4x5 mm.

KOBIETA, 67 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa, po badaniu będzie można określić dalsze postępowanie. konieczne jest poznanie wyników badań a, być może także wykonanie biopsji.