Zapytaj lekarza

7 4 0 , 1 2 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wynik USG w 9 tygodniu ciąży

W 9 tyg. miałam USG - w jamie macicy widoczny pęcherzyk ciążowy o wym. GS 23 mm x 19 mm z pęcherzykiem żółtkowym YS - 5 mm bez widocznych zarysów zarodka. Poziom beta hCG wyniósł 21007.1 mIU/ml., a dzień później 19795.4 mIU/ml. Dostałam skierowanie do szpitala na zabieg. Czy powinnam czekać? Czy jest możliwe, że zarodek jeszcze może się pokazać?
KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu

Łagodzenie bólu porodowego okłady, poród w wodzie, pozycje porodowe

Ból porodowy jest bardzo trudny do zniesienia. To jeden z najgorszych rodzajów bólu. Sprawdź, jak można złagodzić naturalnie przykre dolegliwości, których doświadcza kobieta rodząca.

Mało prawdopodobne , bardzo mi przykro , ale na wszelki wypadek proszę powtórzyć B-hcg , jeżeli będzie jeszcze nizsze to diagnoza się potwierdzi. Może pani czekać bo macica sama się oczyści bez interwencji szpitalnej pod warunkiem ze nie będzie bardzo obfitego krwawienia. Zalecam wykonanie wszystkich badań jak do szpitala i czekanie aż samo się poroni. na pocieszenie dobra wiadomośc jest taka że jest Pani płodna i za 2-3 miesące może pani starać się ponownie o ciąże. w obecnych czasach az 30 % kobiet roni i jest to normalna kolej rzeczy bez Państwa winy.

Specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. W pracy zawodowej skupia się na ginekologii plastycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej. Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Laseroterapii Ginekologicznej. Odznaczony certyfikatem Laur Pacjenta 2013.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy