Wiek ciąży 8 tygodni i wynik badania

Witam, wiek ciążowy to 8 tygodni + 3 dni w jamie macicy, pęcherzyk żółtkowy widoczny - wymiary YS 4,1mm średnia 4,1 mm , zarodek widoczny CRL 19,0 mm czynność serca 155 ud/min czy wszystko jest dobrze na taki wiek ciążowy ? ; )

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane parametry są w normie. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego ciążę.