Wynik zdjęcia RTG klatki piersiowej
Witam. Proszę o rozpoznanie zdjecia rtg kl piersiowej. Widoczne na zdjeciu pola oplucne bez zageszczen ogniskowych. Sylwetka serca w granicach normy. Zachylki przeponowo-zebrowe-wolne. Drobne zrosty p-oplucnowe po str lewej. Z gory dziękuję i pozdrawiam.

MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Wynik badania prawidłowy. Zrosty mogą być jako stan po przebytym zapaleniu.
Sugeruje udać się do lekarza zlecającego badanie celem konsultacji.
Pozdrawiam.