RTG klatki piersiowej i interpretacje

RTG klatki piersiowej. M.in Jamy oplucnowe wolne. Zrosty w kątach przeponowo-sercowych. Zwloknienia w polach dolnych. W polu dolnym lewym rysuje się cień 9 mm - może odpowiadać brodawce sutkowej. Poza tym pola pucne bez zageszczen miazszowych i ewidentnych zmian ogniskowych. Cienie wnęk nieposzerzone. Proszę o interpretację.Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

aby móc się wypowiedzieć konieczne jest obejrzenie zmian. proponuje udać się do lekarza zlecając ego powyższe badanie.