Wyniki badań cholesterolu i trójglicerydów u 43-latki

Witam.Mieszkam we Francji i robiłam ostatnio wyniki bo źle się czuję ale do lekarza mam dopiero iść za dwa tygodnie. Z tego co widzę to chyba nie są dobre wyniki.Podam wyniki i proszę o odpowiedź.Joanna Cholesterol total 1,25 g/L 3,23 mmol/L Gamma-Glutamyl transferase 52 U/L 3,23mol/L Tryglycerydes 0,77 g/L 0,88mmol/L

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Pełne wykonane wyniki powinien ocenić lekarz prowadzący w oparciu o szczegółowe dane kliniczne.