Wyniki badań hormonalnych 8-latki do analizy

Witam . U mojej 8 letniej córki jakiś czas temu pojawiło się owłosienie w okolicy intymnej , upławy , wzrost piersi , oraz bardzo duża potliwość - córka nie pachnie ładnie. Byliśmy u ginekologa , czekamy na wizytę u endokrynologa, ale czas oczekiwania jest bardzo duży , więc bardzo proszę o interpretację wyników; jeżeli , są złe pójdziemy prywatnie . TSH 1,420, Ft4 1,15 , FSH 1,14 , LH 0,07 , progesteron (n55) <0,15 , OH Progesteron 1,33 , Androstendion 0,30 , hGH 1,380

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proszę koniecznie wcześniej udać się do lekarza endokrynologa.