Wyniki badań hormonalnych i nieregularne miesiączki

Witam, mam 25 lat, bardzo nieregularne miesiączki (najczęściej dopiero po luteinie) i wyniki badań: TSH 3,27 FT3 3,49 FT4 1,25 ATPO <28,0 17-OH Progesteron 1,88 Testosteron 84,0 DHEA-S 189,7 Estradiol 55,10 FSH 4,79 SHBG 37,6 Androstendion 3,73 Bardzo proszę o interpretację, badania zrobione w 4dc. - Yoaśka

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Niestety nie podała Pani jednostek przy wynikach badań. Nie jest zatem możliwa interpretacja. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego.