Wyniki badań hormonalnych i poziomu glukozy oraz PCOS

Witam od 2 mcy mam PCOS, . Oto moje wyniki testosteron- 92,79, insulina-32,43, prolaktyna-18,54, FSH-5,65, LH-16,14, Estradiol-58,73, Andostendion-6,38, po za tym glukoza na czczo 88, po 1h -144, po 2 godz.-128, TSH-3,769, przeciwciała-tg-61,65, tpo-152,80. byłam leczona glucophage 500 i siofor 500, niestety musiałam przerwać leczenie ze względu na nie toleranację ,żadnego leku nie mogę brać bo strasznie źle to znoszę. Czy jest jakaś inna metoda na przywrócenie miesiączek oprócz leków?

Aleksander Ropielewski

Medycyna konwencjonalna nie zna innego sposobu na leczenie PCOS i zaburzeń hormonalnych jakie u Pani występują oprócz leczenia farmakologicznego i zaleceń dotyczących odżywiania i zwiększonej aktywności fizycznej.