Wyniki badań hormonalnych: TSH trzeciej generacji

Witam bardzo proszę o interpretację badań TSH 3-cia generacja- mój wynik 3,769, Przeciwciała anty-TG anty-TG mój wynik- 61,65, Przeciwciała anty-TPO anty-TPO mój wynik to 152,80. Czy jestem na coś chora bardzo proszę o szybką odpowiedz bo tracę rozum!!

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki wskazują na autoimmunologiczne uszkodzenie tarczycy. Proszę udać się do specjalisty endokrynologa, który pokieruje dalszym postępowaniem.