Wyniki badań - jak może wyglądać leczenie, o co zapytać lekarza?

Mama miała przeprowadzoną biopsję gruboigłową piersi, oto rozpoznanie: invasive carcinoma with micropapillary pattern NG2, G2 IM: 3 mitozy/10 HPF DCIS NG-2, cribriforme type badanie immunohistochemiczne: HER + (DAKO) HER-2 ++ ER Estrogen receptor ++ PR Progesteron Receptor. Proszę o odpowiedź - jakie są rokowania, na czym będzie polegało leczenie, o co zapytać lekarza na zbliżającej się wizycie?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania i odwiedzenie naszego serwisu.

Niestety, pytanie dotyczy interpretacji wyników badań i z tego względu nie możemy na nie odpowiedzieć. Stan zdrowia Twojej Mamy najlepiej oceni lekarz, który skierował ją na badania, ponieważ dysponuje on historią choroby Mamy i może ją zbadać. Bez tych informacji trafna interpretacja wyników nie jest możliwa. Lekarz prowadzący pokieruje też ewentualnie dalszą diagnostyką i zleci stosowne leczenie.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.
Życzymy Twojej Mamie dużo zdrowia!

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl