Wyniki badań krwi i alergiczny nieżyt nosa

Chcialem przedstawic wyniki moich badan krwi, norme przekraczaja: % bazocytow 1.1, P-LCR 39.4%, granulocyty zasadochlonne 2% oraz opis 'wzmozona tokstyczna ziarnistosc'. Reszta wynikow w normie, czuje sie dobrze, jedynie co mi dolega to alergiczny niezyt nosa oraz mozliwy zespol jelita drazliwego lub nerwica. Prosze o pomoc.

Witam,
Jeżeli masz nerwicę,co jest częstym podłożem alergii,zasięgnij pomocy psychoterapeuty,gdzie spróbujesz swoje dolegliwości zobaczyć w szerszym kontekście i masz mozliwość wówczas podjęcia nowych,świadomych sposobów zaradczych,żeby wiosna kojarzyła się ze zdrowiem.
Serdecznie pozdrawiam.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza